Kup bilet na Samochód Roku PLAYBOYA 2017!

2017-06-05
Kup bilet na Samochód Roku PLAYBOYA 2017!

Już 19 czerwca o 20:30 jak co roku organizujemy wielką galę Samochód Roku PLAYBOYA 2017, która odbędzie się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Jeśli chcecie wziąć udział w tegorocznej odsłonie legendarnej imprezy – zapraszamy poniżej!

Od 25 lat działamy na pełnych obrotach, wyznaczając ideały męskiego świata. Tegoroczna gala Samochód Roku PLAYBOYA 2017 to zatem podwójna okazja do świętowania. Nie dość, że wybieramy auto roku to jeszcze imprezujemy z okazji 25-lecia polskiego PLAYBOYA. Nie może was tam zabraknąć!

 

W programie wszystko to, co kręci nas najbardziej: najseksowniejsze kobiety i najlepsze samochody. A ponadto dwa pokazy mody, wykwintne menu przygotowane przez N31 Restaurant&Bar by Robert Sowa oraz muzyka na dwóch scenach: Kayah w roli gwiazdy wieczoru, a ponadto zespół Audiofeels oraz Matthew Clarck, Bartes i John James na scenie klubowej. Galę poprowadzą Edyta Herbuś i Rafał Jemielita.

 

Bilet wstępu upoważnia do wejścia na imprezę oraz nielimitowanego dostępu do strefy cateringowej oraz barów na terenie wydarzenia.

 

Uwaga: wejściówek do kupienia jest tylko 50. Możecie je kupić

 

TUTAJ!

 

Wznieśmy wspólnie toast za 25 lat radości z seksu!

 

Obowiązują stroje wieczorowe.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska