FIFA 18 – Ronaldo na okładce, znana data premiery!

2017-06-05
FIFA 18 – Ronaldo na okładce, znana data premiery!

Właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie – wiemy już, że na okładce zobaczymy bohatera finału Ligi Mistrzów, czyli Portugalczyka Cristiano Ronaldo.

W ostatnich trzech wydaniach gry na okładki trafiali Lionel Messi (dwukrotnie) oraz Marco Reus. Teraz zobaczymy na niej Cristiano Ronaldo, który pojawia się w pierwszym, oficjalnym zwiastunie tej produkcji:

 

 

Z trailera nie dowiadujemy się niestety, jak będzie się prezentowała sama rozgrywka. Pierwszy film z zarejestrowanym gameplayem zostanie zaprezentowany 10 czerwca o godzinie 21:00. Wygląda jednak na to, że w „osiemnastce” nie tylko posiadacze Xboxów będą mogli się cieszyć z gry zawodnikami, którzy zakończyli już swoje sportowe kariery – EA Sports zapowiedziało bowiem nową linię kart w najpopularniejszym sieciowym trybie gry, czyli Ultimate Team, nazwaną „Ikony futbolu”. Wiemy już, że z całą pewnością jedną z owych ikon będzie Brazylijczyk Ronaldo Luiz Nazario de Lima, znany z występów w między innymi FC Barcelona, Realu Madryt i Interze Mediolan.

 

EA Sports zdecydowało się przygotować trzy wersje FIFY 18, które oczywiście będą różnić się ceną. Będą to:

 

– Edycja standardowa: duże złote paczki Premium FUT o wartości 15 zł, Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu, 8 wyjątkowych strojów FUT

– Edycja Ronaldo: duże złote paczki Premium FUT o wartości 60 zł, Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu, 8 wyjątkowych strojów FUT, dostęp do gry na 3 dni przed premierą

– Edycja Ikony: duże złote paczki Premium FUT o wartości 120 zł, Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu, 8 wyjątkowych strojów FUT, paczki wypożyczenia piłkarza z drużyny tygodnia, Ronaldo Nazario na wypożyczeniu.

 

W polskiej wersji językowej ponownie usłyszymy Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. Premiera gry została zaplanowana na 29 września 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska