Buty od Apple trafiły na aukcję. Cena powala!

2017-06-08
Buty od Apple trafiły na aukcję. Cena powala!

W serwisie Ebay pojawiła się interesująca aukcja – można na niej kupić oryginalne buty z logiem firmy Apple. Niestety, aby stać się ich posiadaczem, trzeba sięgnąć głębiej do portfela.

Jak powszechnie wiadomo, sprzęty z logiem nadgryzionego jabłka nie należą do najtańszych. Dotyczy to zarówno urządzeń elektronicznych, jak i przedmiotów całkowicie „analogowych”, takich jak chociażby album ze zdjęciami produktów Apple. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś naprawdę wyjątkowym.

 

Na aukcję trafiły bowiem… buty z logiem Apple. Co ciekawe, nie jest to efekt fantazji żadnego producenta taniej odzieży, który niezbyt przejmuje się prawami do nazw i logotypów, a autentyczna para butów, która powstała na zlecenie firmy z Cupertino na początku lat dziewięćdziesiątych. Trafiły one do nielicznej grupy pracowników i obecnie są prawdziwym rarytasem dla fanów marki. Te, które trafiły na Ebay są wyjątkowe, ponieważ próżno szukać na nich śladów zużycia. Rozmiar trampków, przypominających nieco model Air Force Nike’a to 9,5 w rozmiarówce amerykańskiej, czyli 44 w europejskiej.

 

 

Fani marki Apple (nikt inny raczej nie będzie zainteresowany) muszą się jednak przygotować na spory wydatek – nawet jak na własne możliwości. Cena wywoławcza wynosi bowiem 15 tysięcy dolarów, a dom aukcyjny Heritage Auctions szacuje, że przyszły właściciel zapłaci kwotę nawet dwukrotnie wyższą! Ciekawi nas jedynie, czy do owego modelu Apple przewiduje dedykowane wkładki oraz sznurowadła...

 

foto: Ebay.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska