Noc pod gołym niebem? Ten hamak to ideał

2017-06-08
Noc pod gołym niebem? Ten hamak to ideał

Sezon wakacyjny za pasem. Fajne hotele to jedno, ale który facet nie lubi od czasu do czasu wybrać się na łono natury – złowić rybę, rozpalić ognisko, biwakować? Ten gadżet ma szansę wynieść takie biwakowanie na nowy, wyższy poziom. I to dosłownie.

Większość mężczyzn lubi od czasu do czasu spać pod gołym niebem. Świerszcze, gwiazdy, pohukiwania sowy, wokół cisza i spokój i partnerka zdecydowanie potrzebująca w takich okolicznościach silnego, męskiego ramienia... Po prostu bajka.

 

 

Przynajmniej w teorii, bo łatwo zapomnieć, ale spanie pod gołym niebem wiąże się jednak także z pewnymi niedogodnościami – zimna ziemia, poranna rosa, owady wijące sobie przytulne gniazdko w twoim uchu... Teraz można temu zaradzić. Jak? Spójrzcie na ten hamak.

 

Nazywa się TrailNest i rozkłada się go na dachu samochodu. A właściwie nad dachem. Sprawa jest bardzo prosta – właściwie nie trzeba jej opisywać, bo i nie ma czego opisywać. Rozkładasz hamak nad samochodem i śpisz. I jest – przynajmniej tak zapewniają producenci – naprawdę wygodnie. Zresztą nie trzeba nawet spać – do dziennego relaksu taki hamak też nada się znakomicie. Tylko pamiętajcie, żeby uważać na słońce.

 

 

Żeby z niego skorzystać musisz mieć tylko jedno – porządny samochód. Jeśli masz to chyba warto. W końcu jeśli nie jesteś ograniczony dwoma drzewami, do których musisz hamak przytwierdzić, możesz skupić się tylko na znalezieniu jak najlepszych widoków!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska