Leo Messi kupił hotel wart 26 milionów funtów

2017-06-09
Leo Messi kupił hotel wart 26 milionów funtów

Jeden z największych herosów futbolu postanowił spróbować swoich sił w biznesie. Messi zainwestował w hotel w pobliżu Barcelony i chce, żeby inwestycja zwróciła mu się z nawiązką. A zainwestował dużo, bo 26 milionów funtów.

29-letni Argentyńczyk, który według „Forbesa” jest trzecim najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie postanowił zrobić użytek ze swojej fortuny. Tym razem inny niż kombinowanie z podatkami.

 

Leo z impetem wszedł w branżę hotelarską, nabywając na własność czterogwiazdkowy hotel MiM w kurorcie Sitges, położonym jakieś 40 kilometrów od Barcelony. Hotel powstał w 2013 roku. Jest położony nad samym morzem, ma 77 pokojów i luksusowe spa. Doba kosztuje w granicach 250-300 euro.

 

Można się spierać, który z nich jest lepszy pod względem sportowym, ale pod względem biznesowym Messi zdecydowanie poszedł śladem Cristiano Ronaldo, który jest już właścicielem dwóch hoteli – jednego na rodzimej Maderze i drugiego w Lizbonie.

 

A na koniec wisienka na torcie. Uważajcie. Sitges, kurort, w którym znajduje się hotel kupiony przez Messiego, jest w Hiszpanii uznawany za „turystyczną stolicę gejów”.

 

fot. FamyFlyNet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska