Luksusowy domek dla psa za… 750 tysięcy złotych!

2017-06-09
Luksusowy domek dla psa za… 750 tysięcy złotych!

Za kwotę, która byłaby absolutnie wystarczająca do kupna mieszkania w atrakcyjnej części Warszawy można nabyć… Domek dla psa. Chociaż w tym przypadku słowem, który lepiej oddaje charakter omawianego przedmiotu jest „posiadłość” lub „dworek”.

Niektórzy posiadacze psów są skłonni wydawać na swoich ulubieńców naprawdę zawrotne sumy. Jednak luksusowy domek dla psa (użycie słowa „buda” byłoby w tym przypadku kolosalnym niedopowiedzeniem), który został stworzony przez firmę Hecate Verona jest zarezerwowany jedynie dla najbogatszych miłośników psów, którzy totalnie powariowali na punkcie swoich pupili.

 

Bo kto powiedział, że domek dla psa nie może być stylowy? Te oferowane przez wspomnianą firmę zdecydowanie takie są – z wyglądu przypominają ziemskie posiadłości. W końcu jeśli ktoś takową posiada, to czemu jego pies miałby mieszkać skromniej?

 

 

Domki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale są również funkcjonalne. Ich twórcy zadbali, aby czworonogom było w nich jak najwygodniej – są wyposażone w system ogrzewania oraz klimatyzację, zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie, system automatycznie wydający odpowiednie porcje jedzenie oraz picia, kamery, a także… głośniki oraz telewizor. Nie pytajcie, dlaczego.

 

Ile kosztuje taka przyjemność? Ceny zaczynają się od 40 tysięcy dolarów, czyli około 150 tysięcy złotych. Jeśli jednak zdecydujemy się na najlepszą wersję, musimy się liczyć z wydatkiem aż 200 tysięcy dolarów, czyli niemal 750 tysięcy złotych! Czego się jednak nie robi dla najlepszego przyjaciela...

 

 

foto: materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska