10 lat PornHuba – najpopularniejsze kategorie i gwiazdy

2017-06-12
10 lat PornHuba – najpopularniejsze kategorie i gwiazdy

W 2007 roku rządziła Jenna Jameson, ale ostatecznie nie zmieściła się w dziesiątce najpopularniejszych aktorek. Jeden z najpopularniejszych serwisów z treściami dla dorosłych przygotował podsumowanie dziesięciolecia swojego istnienia – warto się z nim zapoznać. Oczywiście z czystej ciekawości!

Z okazji swoich 10. urodzin serwis PornHub przygotował podsumowanie swojej działalności. Dowiadujemy się z niego wielu ciekawych rzeczy – jak się okazuje, gust odwiedzających ten serwis stale ewoluuje. Teraz możemy zobaczyć, jak zmieniał się przez lata.

 

Przez pierwsze pięć lat działalności najpopularniejszą kategorią w serwisie były „Amatorskie”, by w 2012 roku ustąpić miejsca MILF-om. Od 2015 roku użytkownicy szukają głównie filmów, w których występują wyłącznie panie. I to właśnie ta ostatnia kategoria dzierży palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o popularność w całym 10-leciu.

 

 

Jeśli chodzi o aktorki, to niekwestionowaną królową PornHuba jest Lisa Ann – filmy z jej udziałem obejrzano ponad miliard razy! Była ona najczęściej wyszukiwaną pornogwiazdą w 2010, 2011, 2013 i 2016 roku. Cóż, zakładamy, że obstawia wszystkie najpopularniejsze kategorie – nie wiemy tego na pewno, bo niby skąd? Na drugim i trzecim miejscu podium znalazły się Riley Reid (najpopularniejsza w 2017 roku) i Madison Ivy (królowa 2014).

 

 

PornHubowi życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego i jak najwięcej niestandardowych pomysłów, takich jak nasza ulubiona lubrykantowa zjeżdżalnia!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska