Spider-Man największym hitem Sony na konferencji E3

2017-06-13
Spider-Man największym hitem Sony na konferencji E3

Sony w przeciwieństwie do Microsoftu nie zaprezentowało nowej konsoli, ale konferencja Japończyków na E3 obfitowała w interesujące zapowiedzi gier. Na nas największe wrażenie zrobiła zapowiedź Spider-Mana, za którego odpowiada studio Insomniac Games.

Z jednej strony mamy nieco przesyt wszystkiego, co superbohaterskie, ale z drugiej strony trudno koło takiej gry przejść obojętnie – zwłaszcza, że Człowiek-Pająk nie doczekał się jak dotąd gry na naprawdę wysokim poziomie. Teraz może się zmienić dzięki tytułowi, nad którym pracuje studio Insomniac Games. Na konferencji Sony na targach E3 został zaprezentowany fragment rozgrywki i trudno nam ocenić go inaczej, niż entuzjastycznie. Ileż tu się dzieje, i to w jakim tempie!

 

 

Duża liczba sekwencji QTE to w zasadzie jedyna rzecz, która może budzić pewien niepokój, a sama rozgrywka wygląda na mocno liniową. Nie musi to jednak być zła wiadomość – nie każda gra musi przecież być sandboksem. Walka z przeciwnikami prezentuje się niezwykle efektownie, podobnie jak przemieszczanie się Petera Parkera pomiędzy kolejnymi lokacjami. Niewiele wiemy na temat fabuły, ale z całą pewnością zaskakuje fakt, że Spider-Man pomaga Wilsonowi Fiskowi, czyli Kingpinowi, który jest jednym z jego największych przeciwników.

 

Sony nie podało dokładnej daty premiery – wiemy jedynie, że gra z pewnością nie trafi do sprzedaży w tym roku. Gracze pecetowi oraz posiadacze Xboxów i konsol Nintendo będą musieli obejść się smakiem – Spider-Man jest tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska