Filipiński PLAYBOY kończy 9 lat. I robi to efektownie!

2017-06-14
Filipiński PLAYBOY kończy 9 lat. I robi to efektownie!

Polski PLAYBOY kończy w tym roku 25 lat. Świętujemy i będziemy to świętować. Musimy jednak przyznać, że nasz młodszy, od niedawna dziewięcioletni, kuzyn z Filipin też potrafi się zabawić! Zobaczcie jak!

Mnóstwo pięknych i egzotycznie wyglądających (przynajmniej dla nas) kobiet, na wybiegu i nie tylko! Atmosfera pachnąca dobrym seksem, luksusem i ideałami wolności! Krótko mówiąc: cały PLAYBOY, tyle tylko, że w Filipinach. Skupmy się jednak na tym, co najważniejsze – na pięknych paniach i stronie wizualnej. Filipińskie playmates naprawdę robią wrażenie!

 

 

Z okazji dziewiątych urodzin filipińskiego PLAYBOYA, jego zarząd miał dodatkowo ważne ogłoszenie. Filipiny wkrótce dołączą do internetowej rodziny PLAYBOYA – otwierają serwis Playboyph.com oraz iPlayboyph.com, który będzie spełniał funkcję wirtualnego archiwum.

 

 

Impreza odbyła się 2. czerwca, a wygląda na to, że koledzy z Filipin wciąż się po niej nie otrząsnęli. Ze swojej strony życzymy im 100 lat! Albo przynajmniej 25, czyli tylu, ile my kończymy teraz!

 

fot. Playboy Philippines

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska