Pizza z dodatkiem marihuany

2017-06-14
Pizza z dodatkiem marihuany

Legalizacja marihuany w niektórych stanach USA owocuje coraz lepszymi rzeczami. W Massachusetts na przykład, możecie sobie teraz kupić pizzę upieczoną z dodatkiem trawki.

Tamtejszy punkt wydawania medycznej marihuany oferuje lokalnym barom produkcję pizzy z dodatkiem trawki. A lokalne bary z szerokim uśmiechem z tego korzystają. Pizza ma jakieś 6 cali średnicy i zawiera 125 miligramów THC ukrytego w... sosie pomidorowym. Czyli tyle, że może nie przewrócicie się od nadmiaru, ale już dobrze poczujecie, że jest trochę inaczej. Podobno pizza smakuje... ziołowo.

 

Zresztą na pizzy się nie kończy. Ten sam punkt (nazywa się Ermont Inc.) ma zresztą bogatszą ofertę: dostępne są też quiche i wegański majonez z podobną domieszką. A prawdopodobnie będą też następne produkty, bo chodzi z grubsza o to, żeby z dodatkiem trawki były dostępne jak najbardziej codzienne produkty żywnościowe. W końcu chodzi o marihuanę medyczną.

 

Warto tylko wspomnieć, że nie każdy może sobie po prostu przyjść do baru i kupić marihuanę, nawet pomimo tego, że trawka jest obecnie legalna w Massachusetts. Żeby zjeść tę pizzę, musisz mieć wyrobiony specjalny dukument, który uprawnia cię do korzystania z medycznej marihuany. Ale kto wie co będzie dalej!

 

Fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska