Aston Martin x Hogan, czyli trampki ekskluzywne

2017-06-14
Aston Martin x Hogan, czyli trampki ekskluzywne

Aston Martin to marka, którą kojarzy każdy fan motoryzacji na świecie. Teraz pozna ją także świat mody, bowiem Brytyjczycy nawiązali współpracę z produkującą buty firmą Hogan. Efektem jest limitowana seria obuwia, nazwana po prostu Aston Martin x Hogan.

Luksusowe marki lubią łączyć się w pary. Wielokrotnie byliśmy świadkami chociażby specjalnych edycji zegarków, będących efektem współpracy manufaktur produkujących czasomierze z markami motoryzacyjnymi (jak na przykład Parmigiani Fleurier z Bugatti, Richard Mille z McLarenem czy Breitling z Bentleyem). Producenci samochodów umieszczają swoje logo również na rowerach, jak miało to miejsce w przypadku Peugeota i BMW. Teraz mamy do czynienia z kolaboracją marki samochodowej premium z producentem obuwia, który również życzy sobie sporo za swoje wyroby.

 

 

Na tegorocznym londyńskim tygodniu mody został bowiem zaprezentowany owoc współpracy Astona Martina z firmą Hogan. Włoska marka tworzy obuwie, które trafia na tak zwaną wyższą półkę – jeśli chcemy nabyć parę ich trampków, musimy liczyć się z wydaniem czterocyfrowej kwoty. Jeśli chodzi o nazwę, to postanowiono nie kombinować i nazwano je po prostu Aston Martin x Hogan. Na szczęście nie mamy do czynienia z krzykliwą stylistyką i nachalną ekspozycją logotypów – „znaczek” Astona Martina został wytłoczony na języku i nie jest dobrze widoczny na pierwszy rzut oka. Materiałami, które posłużyły do ich stworzenia są skóra i nylon.

 

 

Obuwie będzie dostępne w czterech wersjach kolorystycznych. Ceny nie podano, ale wiadomo że do sprzedaży trafi tylko 3 tysiące par – będzie je można nabyć w sklepie internetowym Hogan. Podstawowe pytanie brzmi – czy masz samochód, który by do nich pasował?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska