Jon Bon Jovi sprzedaje swój apartament w Nowym Jorku

2017-06-19
Jon Bon Jovi sprzedaje swój apartament w Nowym Jorku

Jeśli jesteś gotów wyłożyć na stół ponad 17 milionów dolarów, to masz niepowtarzalną okazję poczuć na własnej skórze, jak żyją gwiazdy rocka.

Lider zespołu Bon Jovi postanowił spieniężyć jedną z należących do niego nieruchomości. Wybór padł na znajdujący się na nowojorskiej wyspie Manhattan apartament o powierzchni 375 metrów kwadratowych – nowy właściciel z pewnością nie będzie mógł zatem narzekać na brak przestrzeni. W mieszkaniu muzyka znalazło się miejsce dla trzech sypialni i czterech łazienek, a z pokaźnych rozmiarów tarasu rozpościera się widok na przepływającą przez Nowy Jork rzekę Hudson.

 

 

Mieszkanie jest rzecz jasna w pełni umeblowane i wyposażone w najwyższej klasy sprzęt elektroniczny, zatem potencjalny nabywca nie będzie musiał inwestować kolejnej sporej sumy na jego remont i doposażenie. Muzyk nie miał okazji, by długo nacieszyć się apartamentem – nabył go zaledwie dwa lata wcześniej za około 13 milionów dolarów. Nie sądzimy, aby ceny nieruchomości przez ten okres znacząco się podniosły, więc wnioskujemy, że Bon Jovi po prostu uznał, że jego nazwisko powoduje wzrost wartości rynkowej o kilka milionów dolarów – muzyk chce sprzedać apartament za ponad 17 milionów dolarów.

 

Wygląda na to, że nowojorski klimat przestał ostatnio trafiać w gusta muzyków –niedawno informowaliśmy, że Matthew Gordon Summer, czyli Sting, postanowił sprzedać swoje mieszkanie przy Central Parku. Przeczytacie o tym TUTAJ.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska