Park rozrywki Nintendo nadchodzi

2017-06-19
Park rozrywki Nintendo nadchodzi

Disneyland – fajnie. Legoland – jeszcze lepiej, zwłaszcza jeśli lubicie obudzić w sobie duże dziecko. Ale park tematyczny Nintendo? Nie wyobrażamy sobie, żeby mógł być nie w waszym guście!

Pomyślcie tylko: Mario Kart na żywo! Możliwość ścigania się w samochodzikach znanych z jednej z najlepszych zręcznościowych wyścigówek wszech czasów brzmi ekscytująco! I całkiem możliwe, że wizja się spełni.

 

 

Na razie nie wiemy zbyt wiele. Potwierdziło się najważniejsze – park powstanie. Wiadomo też kiedy – w 2020 roku, czyli wtedy, kiedy Japonia będzie organizowała letnie Igrzyska Olimpijskie. Czyli inwestycja powinna zwrócić się szybko.

 

Razem z ogłoszeniem Nintendo opublikowało krótki film, który zaostrza apetyt na park. Nawet jeśli właściwie jeszcze nic nie ujawnia to mówi jedno: przygotowujcie pieniądze!

 

W roli głównej w parku wystąpi oczywiście ikona Nintendo, czyli Mario, ale możemy się spodziewać także zanurzenia w światy innych klasycznych gier, jak choćby Zelda. A jakiś czas po otwarciu Nintendolandu w Japonii, podobne parki mają zostać otwarte w Stanach Zjednoczonych.

 

Warto także pamiętać, że Nintendo wraca nie tylko razem z parkiem, ale też z konsolami. I mówimy tu nie tylko o Nintendo Switch, ale i o SNES Mini

 

Ta informacja nie robi na tobie wrażenia? Według nas albo niedostatecznie się w nią wczułeś albo nigdy w życiu nie grałeś Mario Kart. Masz na to jeszcze jakieś trzy lata.

 

Fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska