Relacja z Samochodu Roku PLAYBOYA 2017

2017-06-20
Relacja z Samochodu Roku PLAYBOYA 2017

Ciągle staramy się ochłonąć po wczorajszej imprezie. I idzie nam tak sobie. Bo działo się podczas naszej imprezy bardzo dużo. Zresztą tak jak zawsze w jedną z czerwcowych nocy w Endorfinie przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Tym razem okazja była jednak szczególna. Nie tylko przyznawaliśmy laury samochodom, które zdobyły nasze serca, ale także hucznie świętowaliśmy 25-lecie polskiego PLAYBOYA.

Było jeszcze jasno, kiedy do Endorfiny zaczęli ściągać ludzie - znani, lubiani, wpływowi. Piękne kobiety i starannie ubrani mężczyźni, dla których PLAYBOY to klasa sama w sobie. Nic dziwnego, w końcu Samochód Roku PLAYBOYA to impreza, która każdego roku symbolicznie otwiera imprezowy sezon letni. A w tym roku okazja do świętowania była jeszcze jedna - polski PLAYBOY kończy 25 lat. To piękny wiek, nic więc dziwnego, że gwiazdy chciały nam złożyć najlepsze życzenia.

 

 

Zaczęło się tak, jak zwykle przy takich okazjach - od zdjęć. Na ściankach i w całej Endorfinie błyskały flesze. Każdy chciał zrobić sobie pamiątkową sesję na imprezie PLAYBOYA, zresztą media też nie próżnowały. Wiadomo było jednak, że wszyscy czekają na najważniejsze. Czyli na zapadnięcie zmroku, gdy na scenę wyjdą prowadzący tegoroczną galę Edyta Herbuś i Rafał Jemielita, a publiczność raz jeszcze zobaczy które samochody postanowiliśmy wyróżnić w 2017 roku. Przypomnijmy: Samochodem Roku PLAYBOYA został Mercedes AMG GT R, a samochodem XXV-lecia Lexus LC500.

 

 

 

Kiedy publiczność skończyła oklaskiwać nagrodzone pojazdy, przyszedł czas na to, co lubimy najbardziej, czyli na PLAYBOY Show przygotowany we współpracy z bielizną Alles oraz Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek, Alicją Grucą. A także na koncerty: wystąpiła dla nas formacja Audiofeels oraz Kayah. Impreza zakończyła się zaś na parkiecie, gdzie o dobrą zabawę zadbali Matthew Clarck, Bartes i John James.

 

 

 

Catering na Samochodzie Roku 2017 zapewniła nam restauracja N31 by Robert Sowa, a alkohol marka AMUNDSEN.

 

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji tegorocznej gali. A są to: Amundsen, Jim Beam, Super Car Club, Polpharma (producent preparatu Maxigra Go), Alles, Lech Lite, Gomez, Pepsi, wina Tejo, Narvil, Eveline Cosmetics, Philips, Exotic Car Club, Orto Med Sport, Bamos Investment, Nac, Maciej Wróblewski Hair Studio, Dr Irena Eris, Carini, Lakier do paznokci, Marylin, agencja modelek Mango Models oraz Gastro Magic.

 
fot. Studio 69

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska