Zima już tu jest – nowy zwiastun „Gry o tron”

2017-06-21
Zima już tu jest – nowy zwiastun „Gry o tron”

Do premiery siódmego sezonu serialu, który bez wątpienia jest największym hitem ostatnich lat stacji HBO zostało już naprawdę niewiele – twórcy postanowili uprzyjemnić fanom oczekiwanie na premierowy odcinek i właśnie podzielili się kolejnym zwiastunem tej produkcji.

Oczekiwanie na siódmy sezon serialu, stworzonego na podstawie cyklu Pieśń lodu i ognia autorstwa George’a R.R. Martina było dłuższe, niż w poprzednich latach – serie od pierwszej do szóstej debiutowały w kwietniu, natomiast siódma będzie miała swoją premierę 16 lipca 2017 roku.

 

Zwiastun, który właśnie ujrzał światło dzienne jest o wiele bardziej treściwy od poprzednich. Widzimy na nim niemal wszystkich ważniejszych bohaterów, którym udało się przeżyć do tej pory – są rzecz jasna Daenerys Targaryen, Jon Snow i Tyrion Lannister i kilka innych postaci, a także Nocny Król, który bez wątpienia będzie największym zagrożeniem dla Westeros.

 

 

Siódma seria będzie krótsza od poprzednich – każda od pierwszej do szóstej włącznie liczyła dziesięć odcinków, natomiast najbliższa będzie składała się z siedmiu epizodów. Jego premiera została zaplanowana na 16 lipca 2017 roku. Ósmy, wieńczący całą historię sezon, ma być jeszcze krótszy – zaledwie sześcioodcinkowy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska