Harley Quinn w nowym zwiastunie „Legionu samobójców”

Harley Quinn w nowym zwiastunie „Legionu samobójców”

Premiera „Legionu samobójców” zbliża się do nas wielkimi krokami - grupę „najgorszych bohaterów świata” będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie już 5 sierpnia, a właśnie dostaliśmy kolejny przedsmak tego, co nas czeka.

Męska część publiczności (czyli zapewne większość, jak to często bywa z filmami, które są ekranizacjami komiksów) z pewnością nie może się doczekać zobaczenia Harley Quinn, granej przez Margot Robbie. Twórcy filmu postanowili jeszcze raz uchylić przed widzami rąbka tajemnicy na temat tego, jak szalona pomocnica Jokera (Jared Leto) odnajduje się w produkcji:

 

 

Wygląda na to, że to właśnie urocza Australijka, a nie chociażby wspomniany Jared Leto czy też Will Smith (który w Legionie samobójców wciela się w postać Deadshota) będzie największą gwiazdą nadchodzącego filmu. A jak już mieliśmy okazję się przekonać przy okazji Wilka z Wall Street, Margot Robbie doskonale umie skupić na sobie uwagę:

 

 

Chociaż segment filmów o superbohaterach, kręconych na podstawie komiksów wydaje się być zdominowany przez produkcje Marvela, to DC naprawdę może namieszać Legionem samobójców - film ma być zupełnie inny pod względem klimatu od „Batmanów” w reżyserii Christophera Nolana, czy też od ostatniego niewypału w postaci Batman vs. Superman. Można ubolewać jedynie nad tym, że film otrzymał oznaczenie PG-13, więc nie ma się co spodziewać scen i dialogów, które stanowiły o sile i sukcesie Deadpoola.

 

Reżyserią Suicide Squad zajął się David Ayer, mający w dorobku chociażby takie filmy jak wojenna Furia z Bradem Pittem w roli głównej, czy też pierwszą część Szybkich i wściekłych. Oprócz wspomnianych Robbie, Leto oraz Smitha na ekranie zobaczymy między innymi Joela Kinnamana, Jaya Hernandeza oraz Carę Delevigne. Na ekranie pojawi się także sam Batman, w którego wcieli się Ben Affleck.

 

Zobaczcie, jak na zdjęciach prezentuje się Monica Sims, miss września 2015:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska