Zagraj w golfa z Mercedesem

2017-06-22
Zagraj w golfa z Mercedesem

Motoryzacja to nie wszystko – wielkie marki wykorzystują swoje logo, aby sprzedawać produkty zupełnie niezwiązane z samochodami. Tak właśnie postanowił zrobić Mercedes, który oferuje zestaw akcesoriów do gry w golfa.

Mało która aktywność tak kojarzy się z szeroko pojętym byciem dżentelmenem, jak właśnie gra w golfa. Nie dziwi zatem fakt, że taka firma jak Mercedes postanowiła dołączyć do grona kojarzonych z tym sportem.

 

 

Firma ze Stuttgartu pochwaliła się bowiem zestawem akcesoriów do gry w golfa. Nie stworzyła ich jednak samodzielnie – powstały we współpracy z firmą TaylorMade, która specjalizuje się w produkcji kijów, piłek i innych przedmiotów niezbędnych do gry w golfa.

 

Wspomniane akcesoria są dostępne w jednej z dwóch wersji kolorystycznych toreb – dla mężczyzn przewidziano czarną z białymi akcentami, natomiast dla kobiet biało-śliwkową. Nie oznacza to oczywiście, że facet nie może wybrać drugiego z wymienionych wariantów i odwrotnie… Oprócz toreb można nabyć również piłki, kołeczki, chroniące przed słońcem daszki oraz ręczniki. Wszystko rzecz jasna z logiem Mercedesa.

 

Innym firmom zdarza się pójść o wiele kroków dalej – Rolls-Royce swojego czasu oferował koszyki piknikowe, natomiast Bentley specjalne zestawy dla fanów sokolnictwa.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska