Videorelacja z gali Samochód Roku PLAYBOYA 2017

2017-06-23
Videorelacja z gali Samochód Roku PLAYBOYA 2017

Nie będziemy przesadnie skromni: gala Samochód Roku PLAYBOYA to każdego roku jedna z najlepszych imprez, które odbywają się w Warszawie. Ten rok nie różnił się od poprzednich. Tym bardziej, że na imprezie świętowaliśmy także 25-lecie polskiej edycji PLAYBOYA.

 

Jak było 19 czerwca z Endorfinie przy ul. Foksal 2 w Warszawie? Świetnie, o czym wiecie z relacji, którą opublikowaliśmy świeżo po wydarzeniu. Teraz oprócz licznych zdjęć, rozmów z gwiazdami, które przeprowadziliśmy podczas imprezy czy galerii najseksowniejszch gwiazd, które odwiedziły naszą imprezę, możecie zobaczyć videorelację z z gali.

 

Wręczenie nagród za najlepsze samochody, specjalny Playboy Show, tłumy przy ściance i szampańska zabawa przez całą noc. Przeżyjcie to jeszcze raz! A jeśli was tam nie było... no cóż, macie czego żałować!

 

Catering na Samochodzie Roku 2017 zapewniła nam restauracja N31 by Robert Sowa, a alkohol marka AMUNDSEN.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam w organizacji tegorocznej gali. A są to: Amundsen, Jim Beam, Super Car Club, Polpharma (producent preparatu Maxigra Go), Alles, Lech Lite, Gomez, Pepsi, wina Tejo, Narvil, Eveline Cosmetics, Philips, Exotic Car Club, Orto Med Sport, Bamos Investment, Nac, Maciej Wróblewski Hair Studio, Dr Irena Eris, Carini, Lakier do paznokci, Marylin, agencja modelek Mango Models oraz Gastro Magic.

 

fot. Studio 69

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska