Pierwszy erotyczny ośrodek wypoczynkowy all inclusive

2017-06-23
Pierwszy erotyczny ośrodek wypoczynkowy all inclusive

Plaża, wypasione domki, dobre jedzenie bez ograniczeń, jazda konna, baseny, alkohol bez limitu. Znacie to? Tak działa każdy ośrodek wypoczynkowy all inclusive. Jeden z nich postanowił dołączyć coś ekstra: panie do towarzystwa.

„The Good Girls Sex Resort” to burdel, który postanowił namieszać w sektorze usług turystycznych. Mieści się w Cali, w Kolumbii. Do swoich tradycyjnych usług postanowił dołączyć nową ofertę. Powstał ośrodek wypoczynkowy, który do wymienionych atrakcji dołącza prostytutki.

 

Można iść pojeździć konno, na basen, na plażę, pograć w golfa, zjeść coś nie płacąc za nic. Ale można też wybrać którąś z pań i się z nią przespać albo poprosić o zrobienie dobrze. Albo cokolwiek tam sobie klient życzy (no może z tym cokolwiek to przesadziliśmy).

 

 

Usługi są pakietowane, nie każdemu przysługuje wszystko. Ceny pakietów kosztują od 599 do 1499 dolarów za dobę. „Good Girls to ośrodek z najpiękniejszymi Latynoskami, które będą waszymi wakacyjnymi aniołami tak długo, jak będziecie chcieli” – czytamy na stronie ośrodka.

 

Najprostszy pakiet „Overnight Package” to jednodniowy pobyt za 599 dolarów. Zawiera dowóz z lotniska, akomodację w pokoju, no i panie. Za 300 dolarów więcej dostaje się „Bronze Package” z darmowym żarciem i drinkami, prywatny domek oraz wstęp na imprezy i wycieczki. „Silver Package” kosztuje 1199 dolarów i dodatkowo zawiera wejściówkę do spa, na golfa oraz… możliwość zabawiania się z dwiema paniami naraz.

 

 

Najdroższy jest pakiet „Gold” – do wymienionych atrakcji dokładają 2 dziewczyny dostępne 24 godziny na dobę, VIP-owską willę, VIP-owskie zabawy w klubach Cali.

 

Oczywiście posiadacze „niższych” pakietów mogą dokupować usługi z „wyższych” pakietów na bieżąco: na przykład dodatkowe kobiety do trójkątów.

 

 

Prostytucja w Kolumbii jest legalna, aczkolwiek dopuszczalna na wybranych terenach. Panie muszą mieć co najmniej 18 lat, pełnoletni muszą być również ich klienci (w tym obcokrajowcy). Jednak praktyka pokazuje, że prostytutkami zostają także dziewczyny dużo młodsze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska