Smartfon z klapką: coś dla sentymentalnych

2017-06-26
Smartfon z klapką: coś dla sentymentalnych

Samsung produkuje telefony najnowocześniejsze, ale też wiele innych, w tym najprostsze z możliwych. Firma postanowiła stworzyć coś dla nostalgicznych użytkowników, którzy uważają, że to co najlepsze już było.

Nowy aparat to połączenie smartfona i telefonu z klapką. Nazywa się Galaxy Folder 2 i do złudzenia przypomina Motorolę Razr. Jest nawet wersja różowa. Wystarczy rzut oka na urządzenie, by nabrać przekonania, że ci sentymentalni, zakochani w Motoroli, będą zachwyceni.

 

Telefony z klapką królowały w latach 90. Ich śmierć nadeszła nagle, wraz z pojawieniem się pierwszych smartfonów (lata 2007-2008). Motorola Razr była jednym z ostatnich "wielkich" na rynku, jej debiut miał miejsce w 2003 roku.

 

 

Samsung Galaxy Folder 2 wcale nie jest wyłącznie gadżetem. Ma klasyczną klawiaturę, ale dotykowy ekran ma aż 3,8 cala. Inne parametry to procesor 1.4GHz, 2 GB RAM-u, do 256 GB pamięci zewnętrznej i obsługa Androida 6.0.

 

Cena na rynku koreańskim wynosi równowartość 1000 zł. Czekamy aż urządzenie pojawi się najpierw w Stanach Zjednoczonych, a potem także w Europie, w tym w Polsce.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska