W tych miejscach warto mieć tatuaż. Kobiety to lubią

2017-06-26
W tych miejscach warto mieć tatuaż. Kobiety to lubią

Wciąż myślisz, że tatuaż to oszpecenie ciała i wygląda jak pamiątka z więzienia? Daj spokój, mamy XXI wiek! Dowiedz się lepiej gdzie mieć tatuaż, żeby jak najbardziej spodobał się on kobietom. Są miejsca, które one cenią bardziej niż inne.

Nie jest to reguła, ale wiele kobiet pociągają tatuaże u facetów. Jednak tatuaż tatuażowi nierówny. Firma Zensa, producent kremu znieczulającego używanego przy tatuowaniu (to potrafi trochę boleć), przeprowadziła ankietę, z której jasno wynika, że jedne tatuaże są przez kobiety postrzegane jako bardziej, a inne jako mniej seksowne. Wzięło w niej udział 1000 osób, które odpowiadały na pytanie dotyczące najbardziej atrakcyjnych miejsc na tatuaż u innych. A konkretnie: oceniały tatuaż w każdym miejscu w skali od 1 do 5.

 

Jak nietrudno się domyślić, wyszło na to, że ludzie są w tej materii raczej tradycjonalistami. Dziara na czole raczej nie będzie dla nikogo specjalnie seksowna... Za to na ramieniu – to już zupełnie inna para kaloszy.

 

Statystycznie rzecz biorąc kobietom najbardziej podoba się u mężczyzn tatuaż na górnej części ręki – między ramieniem, a stawem łokciowym. Średnio wyceniają to miejsce na 3,8. Zaraz za nim plasują się: górna część pleców (średnia nota 3,5), ramię (3,4), ręka poniżej łokcia (też 3,4) i tatuaż na żebrach (3,1).

 

A jak to działa w drugą stronę? Z ankiety wyszło, że my najbardziej lubimy u kobiet tatuaże w dolnej części pleców, na biodrach i na ramieniu (3,3), a także na górnej części ręki (3,2). Później są kostka, udo, ręka poniżej łokcia i żebra (3,1). Niby w porządku, ale mamy jedno ważne pytanie: gdzie podziała się pupa?

 

No dobra, wiemy już gdzie, teraz pora dowiedzieć jakie wzory są najbardziej lubiane. To różni się jednak zdecydowanie u osób, które uwielbiają tatuaże i tych, którzy mają do nich stosunek obojętny lub niechętny. Fani tatuaży najbardziej lubią u innych wzory ilustracyjne, japońskie i abstrakcyjne. Inni najwyżej oceniają tatuaże minimalistyczne, japońskie i celtyckie. I uważajcie – z badania wynika jednoznacznie, że w tatuażu i dla kobiet i dla mężczyzn najbardziej sexy jest zdecydowanie strona artystyczna. Panie kładą na to nawet większy nacisk niż my. Miejsce też robi wrażenie, ale najważniejsze, żeby tatuaż był udany i z pomysłem. Zatem, panowie, lepiej sprawę przemyśleć zamiast spontanicznie zrobić sobie seksowną dziarę po pijaku...

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska