Fidget Spinner wysadzany kamieniami szlachetnymi

2017-06-29
Fidget Spinner wysadzany kamieniami szlachetnymi

Wiecie co to jest Fidget Spinner, prawda? Chodzi o tę kręcącą się zabawkę, którą teraz bawią się wszystkie dzieciaki. Teraz kolumbijski artysta J Balvin pokazał wyprodukowanego specjalnie dla siebie Spinnera, który jak nic nadawałby się także dla młodego playboya. Zrobionego ze złota i wysadzanego drogocennymi kamieniami.

O Spinnerze już na łamach PLAYBOY.PL pisaliśmy, a konkretnie o jego domniemanych związkach z pornografią. Cóż, dlaczego nie, w końcu niektórzy katoliccy publicyści uważają nawet, że zabawka jest dziełem szatana. My osobiście... nic o niej nie uważamy. Jak się dzieciaki chcą bawić to niech się bawią. My raczej nie będziemy. To chyba uczciwe podejście.

 

Albo przynajmniej tak myśleliśmy. Takiego Spinnera jak ten, który chcemy wam pokazać chcielibyśmy mieć nie tylko w dzieciństwie, ale i teraz. Niby zabawa polega na tym samym, ale kosztuje trochę więcej niż te kilkanaście złotych. I nic dziwnego.

 

 

Okazało się, że do Spinnera ma słabość J Balvin, wyjątkowo popularny w swoim kraju kolumbijski artysta sceny reggaeton. Niedawno zamówił dwa Spinnery wyprodukowane specjalnie dla niego. I nie omieszkał pochwalić się na swoim Instagramie tymi cennymi przedmiotami.

 

Spinnery J Balvina są inspirowane charakterystyczną, słodko-psychodeliczną sztuką japońskiego artysty Takashiego Murakamiego. Stworzył je Ben Baller i jego firma Upscale Vandal. Z pomysłem, starannością wykonania i... z nie byle jakich materiałów. Zabawki są zrobione z 18-karatowej mieszanki różowego i białego złota, diamentów, szafirów, rubinów i innych kamieni szlachetnych.

 

 

Dodatkowo Spinnery J Balvina są umocowane na grubym złotym albo srebrnym łańcuchu, żeby - jak przystało na rapera - facet mógł je z dumą nosić na piersi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska