Posiadłość Pablo Escobara zamieniona na hotel!

2017-07-04
Posiadłość Pablo Escobara zamieniona na hotel!

Pablo Escobar dwie rzeczy miał na pewno – pieniądze i rozmach. To widowiskowe połączenie. Najlepszy dowód – jego posiadłości. Jedna z nich została zamieniona w ekskluzywny hotel i wygląda wybornie!

 

Swego czasu jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Z pewnością jeden z najokrutniejszych. Znacie go albo z historii albo z popularnego serialu Narcos. Pablo Escobar, człowiek, który dorobił się miliardów na przemycie kokainy z rodzimej Kolumbii do USA i na jakiś czas praktycznie sparaliżował życie w swoim kraju. Jeden z najokrutniejszych baronów narkotykowych wszech czasów.

 

Pieniędzy miał tyle, że do tej pory w Kolumbii kopiąc doły w przypadkowych miejscach w lesie można wykopać walizki pełne dolarów. Escobar nie bardzo mógł lokować swoje gigantyczne przychody w banku – w końcu były nielegalne.

 

Poza zakopywaniem Escobar oczywiście także nie bał się wydawać swoich pieniędzy. Robił to widowiskowo. Wystarczy wspomnieć choćby o prywatnym zoo z egzotycznymi zwierzętami, które założył. Jego posiadłości były pełnymi przepychu nieruchomościowymi dziełami sztuki.

 

Jednym z takich dzieł sztuki była posiadłość znajdująca się na półwyspie Jukatan, a konkretnie w mieście Tulum. Nazywała się Casa Malca i tak samo nazywa się teraz, kiedy po latach niszczenia pewien amerykański inwestor postanowił odzyskać ją dla świata.

 

Hotel oferuje 24 pokoje. Oczywiście w cenie, która skutecznie odstraszy przeciętnego fana serialu Narcos – 1400 dolarów za noc (czyli jakieś 5100 złotych). Jak jest w środku? Widowiskowo. Zresztą na zewnątrz też. Zobaczcie w naszej galerii.

 

fot. instagram.com/casamalca

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska