Iron Fist - zobacz trailer nowego serialu

Iron Fist - zobacz trailer nowego serialu

Ofensywa serialowa Netfliksa trwa w najlepsze - właśnie ukazał się zwiastun nowego serialu osadzonego w uniwersum Marvela.

Dopiero co informowaliśmy o tym, że jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zapoznać się z dalszymi losami bohaterów serialu Narcos, a już zostaliśmy uraczeni kolejną interesującą zapowiedzią. Po Daredevilu oraz Jessice Jones przyszła kolej na następny serial z superbohaterem w roli głównej - tym razem w akcji zobaczymy Iron Fista:

 

 

W tytułową rolę wcieli się brytyjski aktor Finn Jones, najbardziej znany z roli rycerza Lorasa Tyrella w bijącej rekordy popularności Grze o tron. Nie będzie to zresztą jedyny aktor w produkcji Netfliksa, który zdobył popularność dzięki ekranizacji prozy George’a RR Martina - jego ekranową partnerką będzie Jessica Henwick (w Grze o tron zagrała Nymerię Sand, jedną ze „żmijowych bękarcic”). Wiadomo także, że przynajmniej jeden z zaplanowanych trzynastu odcinków pierwszego sezonu Iron Fista wyreżyseruje Miguel Sapochnik, który także miał swój udział w powstawaniu największego serialowego hitu stacji HBO - jest odpowiedzialny między innymi za dwa ostatnie, bardzo wysoko ocenione odcinki szóstego sezonu. W obsadzie znalazło się także miejsce dla Carrie-Ann Moss, czyli Trinity z Matrixa.

 

Głównym bohaterem serialu jest Daniel Rand - miliarder, a przy tym mnich buddyjski i mistrz wschodnich sztuk walki, który po latach powraca do Nowego Jorku, aby za pomocą swoich niezwykłych umiejętności walczyć z przestępczością. Pomaga mu w tym Colleen Wing (Henwick), która prowadzi własne dojo sztuk walki w Nowym Jorku. Finn Jones podczas przygotowań do roli ćwiczył king-fu, tai chi, a także zapoznawał się z buddyjską filozofią oraz sztuką medytacji.

 

Iron Fist to nie jedyna serialowa adaptacja komiksu, którą Netlix ma w planach - ukazać ma się również trzeci sezon Daredevila, Luke Cage oraz The Defenders. Rywalizacja z DC zdecydowanie nabiera rumieńców - wszak już niebawem na ekranach kin pojawi się „Legion samobójców".

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska