Ivan Drago w kontynuacji „Creeda”?!

2017-07-05
Ivan Drago w kontynuacji „Creeda”?!

Sylvester Stallone zapowiedział powstanie sequelu doskonale przyjętego „Creeda” z 2015 roku. Mało tego – wygląda na to, że na ekranie zobaczymy doskonale znaną postać z czwartej części „Rocky’ego”!

Nie będzie wielką przesadą stwierdzenie, że Creed z 2015 roku był pozytywnym zaskoczeniem. Historia Adonisa Creeda (syna słynnego Apollo), trenowanego przez dawnego rywala, a później przyjaciela ojca, czyli Rocky’ego Balboa mogła wszak okazać się skokiem na kasę i odgrzewanym kotletem. Film okazał się jednak całkiem solidną produkcją i sukcesem na tyle, że kwestią czasu było, aż pojawią się informacje o jego kontynuacji.

 

I tak rzeczywiście się stało – powodów do spekulacji na temat Creeda 2 (jeśli film rzeczywiście będzie nosił taki tytuł) dostarczył nam sam Sylvester Stallone, czyli człowiek, który w tej materii ma najwięcej do powiedzenia. Sly na swoim profilu na Instagramie umieścił bowiem kilka interesujących obrazków:

 

 

 

Prawdziwą bombą jest bez wątpienia pierwszy z nich – chociaż informacje nie są jeszcze oficjalne, to trudno się nie ekscytować potencjalnym powrotem Ivana Drago. Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że młody Creed miałby walczyć z zabójcą swojego ojca – to właśnie grany przez Dolpha Lundgrena radziecki bokser pozbawił życia Apollo.

 

 

Na oficjalne potwierdzenie informacji, czy Adonis Creed będzie walczył z Ivanem Drago (a może z jego synem?) musimy jeszcze poczekać – Stallone nie powiedział nic na temat tego, kiedy Creed 2 miałby trafić na ekrany kin.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska