„Botoks” – jest pierwszy zwiastun nowego filmu Patryka Vegi!

2017-07-06
„Botoks” – jest pierwszy zwiastun nowego filmu Patryka Vegi!

Patryk Vega tym razem pokaże nam mroczne strony polskiej służby zdrowia.

Ostatnimi czasy czego Patryk Vega nie dotknie, zamienia się w ogromny sukces kasowy – tak było zarówno w przypadku Służb specjalnych oraz (a może przede wszystkim) obu najnowszych odsłon Pitbulla, czyli Nowych porządków oraz Niebezpiecznych kobiet. I chociaż opinie na temat owych dzieł były skrajne, to frekwencja w kinach mówi sama za siebie.

 

Nietrudno było się domyślić, że reżyser pójdzie za ciosem i na kolejne jego dzieło nie trzeba będzie długo czekać. I rzeczywiście – w sieci właśnie pojawił się zwiastun jego najnowszego filmu pod tytułem Botoks. Tym razem Vega nie ma zamiaru skupiać się na pracy funkcjonariuszy służb specjalnych ani mundurowych, a zamiast tego opowie o polskiej służbie zdrowia. Oczywiście w charakterystyczny dla siebie sposób – zobaczcie, jak prezentuje się pierwszy zwiastun tej produkcji:

 

 

Na ekranie zobaczymy twarze doskonale znane z innych filmów Patryka Vegi – między innymi Olgę Bołądź, Tomasza Oświecińskiego, Piotra Stramowskiego, Agnieszkę Dygant i Janusza Chabiora. Wnioskując po zwiastunie, mamy do czynienia z typowym Vegą – nie brakuje zarówno wulgaryzmów, jak i znanego z ostatnich Pitbulli humoru. Cóż, dla jednych będzie to wada, dla innych zaleta.

 

Premiera filmu została zaplanowana na 29 września 2017 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska