10 Najlepszych Hoteli w Polsce 2016

Zazwyczaj po publikacji naszego rankingu pokoje w wybranych hotelach rezerwują się same. Ale nie martw się – może ostał się jakiś przyjemny pokój, w którym możecie spędzić miły weekend. Przedstawiamy najlepsze hotele w Polsce wg rankingu Playboya w 2016 r.

Co roku wybieramy najlepsze obiekty w Polsce, które spełniają kryteria playboya. Omijamy biznesowe hotele wielkich sieci, nie interesują nas place zabaw. Szukamy perełek, gdzie można ukryć się z jakąś miłą panią i przyjemnie spędzić weekend. Zazwyczaj nie ma nawet co wyściubiać nosa poza granice hotelu – ich właściciele starają się, by multum atrakcji czekało pod ich dachem (lub ich skrawkiem nieba). W redakcji kłócimy się, który ma lepsze SPA, gdzie lepiej karmią. Na końcu wszyscy są już tak skłóceni, że redaktor naczelny musi nas rozdzielać. Otóż z hotelami tak właśnie jest – na nasz odbiór danego obiektu wpływa wiele zmiennych – pogoda, towarzystwo, humor. To, czy trafiliśmy na długi weekend czy na low-season. Są jednak takie hotele, które wyróżniają się na tle innych bez względu na okoliczności. I takie właśnie trafiły na naszą listę.

Ten rok był wyjątkowy. W Grecji kryzys, do Afryki Północnej strach jechać, biura podróży ściągają z Turcji ostatnich turystów, na domiar złego Hiszpanie podnieśli ceny. To 3 powody, by zostać na wakacje w Polsce. My znaleźliśmy 10 kolejnych. Polskie hotele rosną w siłę!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska