Selena Gomez lepsza od Cristiano Ronaldo, czyli ile gwiazdy zarabiają na Instagramie

2017-07-07
Selena Gomez lepsza od Cristiano Ronaldo, czyli ile gwiazdy zarabiają na Instagramie

Jedno zdjęcie warte niemal pół miliona funtów – najbardziej rozpoznawalni celebryci zarabiają za pomocą Instagrama niebotyczne kwoty.

Chociaż kontrakt wiążący Cristiano Ronaldo z Realem Madryt nie zapewnia mu najwyższej na świecie pensji w świecie futbolu (na tym polu Portugalczyk musi uznać wyższość nie tylko swojego największego boiskowego rywala, czyli Lionela Messiego, ale również Carlosa Teveza, który podpisał kontrakt życia z Shanghai Shenhua), to biorąc pod uwagę inne dochody jest najprawdopodobniej najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Dobitnie widać to na przykładzie Instagrama – mając ponad 106 MILIONÓW obserwujących, można negocjować z reklamodawcami naprawdę solidne stawki.

 

Jeden z angielskich portali zdradził, na jakie pieniądze za jedno zdjęcie mogą liczyć najbardziej pożądani w kontekście reklamowym celebryci. Okazało się, że CR7 zostawia daleko w tyle nie tylko innych piłkarzy, ale sportowców w ogóle – w pierwszej dziesiątce oprócz Portugalczyka znalazł się jedynie LeBron James. Oto ci, którzy na Instagramie zarabiają najwięcej:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska