Nokia 3310 z Putinem i Trumpem

2017-07-11
Nokia 3310 z Putinem i Trumpem

Kosztuje 34 razy więcej, niż model standardowy.

Podczas lipcowego szczytu G20 w Hamburgu doszło do historycznego wydarzenia – spotkali się ze sobą dwaj prezydenci najpotężniejszych krajów na świecie. Donald Trump i Władimir Putin rozmawiali ze sobą ponad dwie godziny – podobno dłużej, niż było to pierwotnie zakładane.

 

Jedna z rosyjskich firm zajmujących się tuningowaniem telefonów komórkowych (swoją drogą, naprawdę interesujący pomysł na biznes – jesteśmy ciekawi, jak duże jest zapotrzebowanie w Rosji na tego typu produkty) postanowiła w swoim stylu uczcić to wydarzenie. Caviar – bo tak nazywa się owa firma – wzięła na warsztat nie iPhone’a, nie żaden z topowych telefonów z Androidem na pokładzie, a… Nokię 3310.

 

Chodzi oczywiście o model z roku 2017, a nie o nieśmiertelną klasykę, którą najprawdopodobniej każdy miał w którymś okresie swojego życia. Telefon przerobiony przez Caviar prezentuje się… no cóż, trudno nam znaleźć odpowiednie słowo, ale w gusta nowobogackich Rosjan powinien trafić – firma wszak zapewne doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej grupy docelowej. Obudowa telefonu została stworzona z hartowanego tytanu i posiada wzór przypominający słynną stal damasceńską, a na tylnym panelu znalazły się podobizny obu prezydentów oraz data i okoliczności ich spotkania.

 

Cena, jak można by się domyślić, nie należy do niskich – Rosjanie wycenili swoje dzieło na 149 tysięcy rubli, a więc około 9 100 złotych. Standardowa Nokia 3310 z 2017 roku kosztuje około 270 złotych. Wnioski pozostawiamy wam.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska