Daniel Craig w nowym Bondzie. A reżyserem... Christopher Nolan?

2017-07-11
Daniel Craig w nowym Bondzie. A reżyserem... Christopher Nolan?

To wygląda na sensację albo nawet kilka. Jak donosi brytyjska prasa nowym Jamesem Bondem zostanie… stary Bond, czyli Daniel Craig. A reżyserem może być Christopher Nolan.

Minęły już dwa lata od premiery „Spectre”, ostatniego filmu o agencie 007. Podczas wywiadów, jakich udzielał wówczas Daniel Craig, padło słynne stwierdzenie. Aktor, który zagrał agenta w czterech filmach („Casino Royale”, „Quantum of Solace”, „Skyfall” i „Spectre”), powiedział, że „gdyby miał zagrać Bonda po raz kolejny, wolałby raczej odciąć sobie rękę kawałkiem szkła”.

 

No cóż, czas zmienia punkt widzenia. Jamesem Bondem numer 25 zostanie… Daniel Craig.

 

Jak donosi „The Mirror” – powołują się na kontakty w EON Productions, czyli firmę zarządzająca wszystkim co związane z agentem 007 – wykonawczynią tytułowej piosenki zostanie Adele, która wyśpiewała ją już raz (w „Skyfall”). „Craig i Adele to zwycięski zespół, który ma wygrać ponownie” – pisze „The Mirror”.

 

Pozostaje pytanie o reżysera. No i tu kolejna sensacja. Dziennikarze spekulują, że EON Productions bierze ponownie pod uwagę Sama Mendesa (dwie ostatnie części „Skyfall” i „Spectre” są jego dziełem), ale także… Christophera Nolana (trylogia o Batmanie, „Interstellar”, „Dunkierka”). Ten potrzebowałby jednak artystycznej wolności, której właściciele serii mogą nie mieć odwagi mu dać.

 

Zobaczymy. I cieszymy się już na film, którego scenariusz dopiero powstaje (napiszą go James Logan, Neal Purvis i Robert Wade, którzy pisali ostatnie historie).

 

Foto: matpras

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska