Głośnik Porsche GT3: wygląda i brzmi niewiarygodnie!

2017-07-12
Głośnik Porsche GT3: wygląda i brzmi niewiarygodnie!

Inspiracja wyszła od samochodu. Jedynego w swoim rodzaju samochodu. Porsche 911 GT3.

Jest jednym z naszych ulubionych supersamochodów wszech czasów - czystym, emocjonującym i niewiarygodnie potężnym. Także doskonałym przykładem genialnej inżynierii niemieckiej. Z potężnym dźwiękiem pochodzącym z silnika i wydechu, a także spektakularnym.

 

Dziś na 911 GT3 można patrzeć non-stop.

 

 

Studio projektowe Porsche Design zdecydowało się użyć układu wydechowego 911 GT3 ze swoich pojazdów, aby zaprojektować zupełnie nowy głośnik w technologii Bluetooth. Tego nie oczekiwałeś od Porsche, ale to przyjemna niespodzianka, prawda? W końcu chodzi o wygląd i moc.

 

Głośnik funkcjonuje bez zakłóceń w zakresie 10 metrów i ma imponujący poziomie mocy 60 W. Wyposażony jest w technologię Bluetooth 4.0 i apt-X, co oznacza głęboki bas i precyzyjne brzmienie zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Zaprasza do współpracy z niemal każdym inteligentnym urządzeniem. Dźwiękiem można cieszyć się 24 godziny, a sterować urządzeniem za pomocą głosu.

 

 

Częścią pakietu jest tryb party. Można nie przestawać słuchać. A jedyne co może od tego odciągnąć, to zajęcie miejsca za kierownicą własnego Porsche 911 GT3. Tak, auto brzmi lepiej.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska