Tarantino zrobi film o zabójstwie żony Romana Polańskiego

2017-07-12
Tarantino zrobi film o zabójstwie żony Romana Polańskiego

Temat nowego filmu Quentina Tarantino to poczynania bandy Charlesa Mansona. W filmie prawdopodobnie pojawią się m.in. Brad Pitt, Jennifer Lawrence, Samuel L. Jackson i Margot Robbie.

Quentin Tarantino zapowiedział, że już niedługo zacznie kręcić film o bandzie Charlesa Mansona, odpowiedzialnej za zabójstwo 9 osób, m.in. ciężarnej żony Romana Polańskiego (więcej o zbrodni przeczytacie w klasycznym wywiadzie PLAYBOYA z Polańskim). To kolejny trudny temat, za który bierze się reżyser Bękartów wojny – zbrodnią dokonaną przez „Rodzinę” Mansona żyła w swoim czasie cała Ameryka.

 

Słynny reżyser jest na etapie wyboru aktorów – wiadomo, że rozmawia m.in. z Bradem Pittem, Jennifer Lawrence, Samuelem L. Jacksonem i Margot Robbie. Ta ostatnia miałaby wcielić się właśnie w Sharon Tate, żonę Polańskiego. Pitt i Jackson to aktorzy, których dobrze znamy z ról u wybitnego reżysera. Dla obu młodych aktorek byłaby to pierwsza współpraca z twórcą Pulp Fiction.

 

Przed Tarantino jeszcze poszukiwania środków finansowych na realizację projektu. Tutaj jednak nie mamy wątpliwości – pieniądze na nowy film jednego z najoryginalniejszych reżyserów Hollywood znajdą się bez problemu.

 

Film poświęcony bandzie Mansona byłby już dziewiątym dziełem w karierze Tarantino, którzy stwierdził, że swoją karierę zamierza zakończyć po nakręceniu dziesięciu filmów. Czy rzeczywiście tak się stanie – zobaczymy.

 

Producenci zapowiadają, że film miałby pojawić się na ekranach kin w 2019 roku. Już ostrzymy sobie zęby!

 

fot. FameFlyNet

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska