CR7 Denim - Ronaldo wchodzi w modowy biznes

2017-07-13
CR7 Denim - Ronaldo wchodzi w modowy biznes

Supersnajper Cristiano Ronaldo jest modnisiem, jak większość współczesnych piłkarzy. Jest też królem Midasem, czyli człowiekiem, który czego by się nie dotknął, to zamienia to w złoto. Postanowił zainwestować we własną kolekcję modową.

 

CR7 Denim to dżinsy: spodnie i koszule. Pod koniec 2017 roku mają się także pojawić kurtki. 

 

Piłkarski mistrz, przez wielu nazywany najlepszym, a na pewno najbogatszym w historii (poczytajcie ile zarabia na postach na Instagramie), ponoć sam współprojektował niektóre modele.

 

Nie jest ich wiele i są na razie sprzedawane w sieci. Ceny zaczynają się od 79 dolarów, zatem nie jest jakoś szczególnie drogo (popularne marki jak Levi's i Wrangler mają spodnie w porównywalnych cenach). Dżinsy CR7 szyte są we Włoszech (przez Uniti Fashion), tam denim poddawany jest też wszystkim procesom, które sprawiają, że spodnie - zgodnie z trendami - wyglądają na zużyte.

 

 

Sam Ronaldo aktywnie uczestniczy w promocji kolekcji, udzielając wywiadów o modzie. "Lubię dżinsy, na co dzień chodzę głównie w ciuchach sportowych, a dżinsy są modne, wygodne i bezproblemowe. Wierzę, że obcisłe spodnie tego typu nigdy nie wyjdą z mody, dlatego postanowiłem się zaangażować w ten biznes" - mówi CR7.

 

Modelem prezentującym kolekcję jest oczywiście sam piłkarz.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska