Gran Turismo Sport – znamy datę premiery!

2017-07-14
Gran Turismo Sport – znamy datę premiery!

W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli zagrać w jedną z najbardziej oczekiwanych gier na PlayStation 4.

Trudno uwierzyć, że kilka lat po pojawieniu się na rynku czwartej konsoli od Sony, nadal nie doczekaliśmy się dedykowanej jej gry z serii Gran Turismo. Tytuł ten to jedna z najbardziej kultowych i najsilniej kojarzonych z japońską konsolą gier. Gran Turismo Sport pierwotnie miało trafić na półki sklepowe w 2016 roku, ale studio Polyphony Digital nie wyrobiło się w zakładanym terminie.

 

Niedawno informowaliśmy, że przybliżona data premiery omawianego tytułu została określona na „jesień 2017”. Teraz wreszcie doczekaliśmy się o wiele konkretniejszej wiadomości – gra trafi do sprzedaży 17 października 2017 roku, o czym mówi jej nowy zwiastun:

 

 

Data premiery to nie jedyna informacja, jaką Sony podzieliło się ze światem. Dowiedzieliśmy się, że gra będzie dostępna w aż pięciu edycjach specjalnych! Zawartość trzech z nich (Collector’s Edition, Steel Book Edition, Day 1 Edition) jeszcze nie została potwierdzona, ale nabywcy Digital Deluxe Edition otrzymają (oczywiście oprócz gry): GT Sport Starter Pack, czyli 8 samochodów, 1 milion dolarów w grze, specjalne malowania samochodów, 30 tematycznych awatarów, chromowany kask (dla profilu kierowcy) oraz specjalne opakowanie (steelbook).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska