Sherlock powraca - zwiastun 4. sezonu

Sherlock powraca - zwiastun 4. sezonu

Najbardziej znany detektyw świata już niebawem znów pojawi się na ekranach Waszych telewizorów i komputerów - właśnie został zaprezentowany trailer czwartego sezonu serialu “Sherlock”!

Ostatni odcinek trzeciego sezonu zrealizowanego przez BBC oraz PBS skończył się potężnym cliffhangerem, który pozostawił u widzów spory niedosyt - od czasu jego emisji wiadomo było, że historia genialnego detektywa nie może się skończyć w ten sposób i fani z niecierpliwością czekali na informacje o czwartej serii serialu.

 

Twórcy Sherlocka nie spieszyli się z dostarczeniem wielbicielom swojego dzieła nowych wieści - ostatni odcinek został wyemitowany ponad dwa lata temu (w styczniu 2014 roku). Co prawda na początku 2016 roku na ekrany kin trafił specjalny odcinek zatytułowany The Abominable Bride (w polskiej wersji Upiorna panna młoda), który przeniósł bohaterów do wiktoriańskiego Londynu, ale nie był on związany fabularnie z pozostałymi epizodami. W końcu jednak otrzymaliśmy długo oczekiwaną zapowiedź czwartej serii serialu:

 

 

Z samego trailera oczywiście nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat fabuły nowej serii - wiemy jedynie, że "coś się zbliża” oraz że "to już nie jest gra". Możemy być też pewni co do tego, że znów zobaczymy postaci znane z poprzednich sezonów. W rolę tytułową ponownie wcieli się Benedict Cumberbatch, natomiast doktor Watson znów będzie miał twarz Martina Freemana. Oprócz nich na ekranie pojawią się między innymi Mark Gatiss (Mycroft Holmes), Louise Brealey (Molly Hopper) oraz Una Stubbs (pani Hudson). W rolę jednego z przeciwników Sherlocka Holmesa wcieli się brytyjski aktor Toby Jones. Z nowymi przygodami genialnego detektywa będziemy mogli się zapoznać w 2017 roku.

 

Fani z pewnością liczą także na pojawienie się Jima Moriarty’ego, który w poprzednich sezonach został brawurowo zagrany przez irlandzkiego aktora Andrew Scotta - chociaż teoretycznie jego los został rozstrzygnięty, to jednak twórcy zapewne znajdą sposób, aby największy wróg Sherlocka znów stanął na jego drodze. Wszak w tym serialu mieliśmy już do czynienia z cudownymi powrotami zza grobu...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska