„Gra o tron” – obejrzyj 6 sezonów w… 5 minut!

2017-07-17
„Gra o tron” – obejrzyj 6 sezonów w… 5 minut!

17 lipca 2017 roku miała miejsce premiera pierwszego odcinka siódmej serii „Gry o tron”, czyli jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat.

Zima już tu jest – długo oczekiwany (ponad rok!) siódmy sezon Gry o tron wreszcie trafił na mały ekran. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie mieliście okazji obejrzeć ani jednego odcinka tego serialu (to w ogóle jest możliwe?), a chcecie błyskawicznie nadrobić poprzednie sześć serii (ewentualnie przypomnieć sobie pewne wątki – wszak było ich całkiem sporo!), to HBO służy pomocą. Oto 5 minut i 25 sekund, które streszcza 60 odcinków!

 

 

Fabuła nieuchronnie prowadzi do konfrontacji pomiędzy trzema bohaterami: Daenerys Targaryen, Cersei Lannister i Jonem Snow, a swoje trzy grosze wrzucą także Dornijczycy. Nie będziemy próbować się domyślać, jaki los czeka tych (i innych) bohaterów – serial jest na tyle nieprzewidywalny, że zapewne trafilibyśmy jak kulą w płot.

 

Każdy z dotychczasowych sześciu sezonów składał się z dziesięciu odcinków. W przypadku serii siódmej będzie inaczej – w tym roku widzowie obejrzą zaledwie siedem odcinków. Sezon ósmy, który będzie zwieńczeniem historii Starków, Lannisterów i całej reszty, ma być jeszcze skromniejszy i liczyć jedynie sześć epizodów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska