Nintendo do ozdoby

2017-07-19
Nintendo do ozdoby

Wielu z nas ma ogromny sentyment do starego ośmio- i szesnastobitowego Nintendo. Nic więc dziwnego , że wciąż powstają emulatory gier, ale i koszulki czy portfele ze znajomymi motywami. Ale żeby stoły, stoliki i ozdoby do domu?

Retronostalgia to jedno ze słów-kluczy do dzisiejszego designu. A co kojarzy się dzisiejszym dorosłym z młodością bardziej niż stare gry? Weźmy Nintendo – to nie przypadek, że w Japonii tworzy się właśnie park rozrywki Nintendo albo, że firma stworzyła konsolę SNES Mini, która pozwoli jeszcze raz pograć w najbardziej kultowe gry, z The Legends of Zelda i Super Mario World na czele.

 

 

Teraz, jeśli kochacie stare Nintendo, możecie dosłownie udekorować nim dom. A właściwie meblami i ozdobami domowymi stworzonymi z wykorzystaniem znanego motywu. Albo mówiąc dokładniej: znanego designu kontrolera do gier.

 

Za produkcję tych rzeczy odpowiada pochodząca z Los Angeles firma Bohemian Workbench. Możecie je kupić przez jej stronę internetową. Ostrzegamy: ceny nie należą do najniższych, ale i warto podkreślić, że te wszystkie domowe gadżety wyglądają bardzo niczego sobie.

 

Zresztą sami to przyznacie po obejrzeniu galerii. Zwróćcie uwagę zwłaszcza na deskę i miecz (!) kuchenny żywcem wyjęty z Zeldy!

 

fot. materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska