Pierwsze głośniki Bluetooth Fendera

2017-07-20
Pierwsze głośniki Bluetooth Fendera

Kultowy Fender Stratocaster był rozbijany, szarpany i niszczony przez bogów gitary, takich jak Jimi Hendrix, Eric Clapton i Billy Corgan, nierzadko przed wielkim stosem wzmacniaczy Fendera. Teraz ukochana marka gitarzystów stworzyła dwa pierwsze w swojej histoprii głośniki Bluetooth.

Większy z tych dwóch głośników Bluetooth nazwa się Monterey, ma 120 W mocy, wykorzystuje dwa głośniki niskotonowe i dwa głośniki wysokotonowe do emitowania dźwięku hi-fi.

 

Dla tradycjonalistów Monterey wyposażony został również w gniazdo wejściowe o średnicy 3,5 mm i posiada parę złączy RCA, co oznacza, że można go podłączyć do zwykłych gramofonów. Monterey waży 3,2 kg.

 

 

Jego mniejszy brat to Newport. Z wyjątkiem jednego głośnika wysokotonowego i złączy RCA, posiada wszystkie te same cechy co Monterey, z dodatkowym portem ładowania USB i baterią, która dwukrotnie naładuje smartfona.

 

Wygląd obu urządzeń zainspirowany został klasycznymi wzmacniaczami serii 68 Fendera, a ich brzmienie jest niesamowite. Tutaj możecie zobaczyć film promocyjny.

 

 

Newport kosztuje 200 dolarów, a Monterey 350.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska