Góra z „Gry o tron” zaprezentował swoją wódkę

Góra z „Gry o tron” zaprezentował swoją wódkę

Hafþór Júlíus Björnsson, odtwórca roli przerażającego Gregora „Góry” Clegane’a w serialu „Gra o tron” postanowił zarobić na swojej popularności i przedstawił swoją własną markę wódki.

Chociaż rola w serialu HBO przysporzyła Björnssonowi sporej popularności, to w pewnych kręgach był rozpoznawalny dużo wcześniej. Po tym, jak kontuzja kolana zakończyła jego karierę koszykarską, postanowił zostać strongmanem, w czym zdecydowanie pomogły mu warunki fizyczne. Czterokrotnie stawał na podium zawodów World’s Strongest Man - trzykrotnie na jego najniższym stopniu, a raz udało mu się zająć drugie miejsce.

 

Islandzki aktor i siłacz postanowił pójść za ciosem - ukazał się spot reklamowy, który ma zachęcić potencjalnych klientów do zakupu Icelandic Mountain Vodka. Film przedstawia jeden dzień z życia Björnssona - dowiadujemy się z niego, że serialowy Góra zajmuje się przede wszystkim ćwiczeniami i jedzeniem. Cóż, z całą pewnością trzeba dużo jeść, żeby móc pochwalić się takimi mięśniami…

 

 

Jako że Björnsson jest rozpoznawalny na świecie głównie dzięki swojej roli w produkcji HBO, to w spocie reklamowym nie mogło zabraknąć mniej lub bardziej dyskretnych nawiązań do postaci Gregora Clegane’a. Jeśli nie smakuje Ci Icelandic Mountain Vodka, musisz liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami - takimi, jakie spotkały Oberyna Martella, który stanął do walki z Górą:

 

 

Sam Björnsson nie pije swojego produktu, przynajmniej w reklamie - pewne rzeczy po prostu nie przystoją sportowcowi. Wódka jest już dostępna w sprzedaży - litrowa butelka kosztuje 3300 islandzkich koron, co przelicza się na około 110 zł. Islandczyka najprawdopodobniej zobaczymy ponownie w kolejnym sezonie Gry o tron - właśnie ukazała się pierwsza zapowiedź siódmej serii największego serialowego hitu produkcji HBO.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska