Kalendarz Pirelli 2018 zabierze nas do króliczej nory

2017-07-21
Kalendarz Pirelli 2018 zabierze nas do króliczej nory

Tematem przewodnim kolejnej edycji najsłynniejszego kalendarza na świecie będzie „Alicja w Krainie Czarów”. I podobnie jak bohaterka książki Lewisa Carrola, nie spodziewamy się tego, co zobaczymy po drugiej stronie.

Właśnie ujawniono pierwsze informacje na temat słynnego kalendarza Pirelli na 2018 rok. Wygląda na to, że będzie on znacząco się różnił od swojego poprzednika. Przypomnijmy – za edycją na rok 2017 stał fotograf Peter Lindbergh, który na swoich zdjęciach uwiecznił między innymi Jessica Chastain, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara i Helen Mirren. Fotografie Lindbergha były monochromatyczne.

 

Zupełnie inaczej ma być w przypadku kalendarza na 2018 rok, za który odpowiada brytyjskich fotograf Tim Walker, specjalizujący się głównie w zdjęciach modowych. Pewną niespodzianką (która dla niektórych będzie przejawem przesadnej poprawności politycznej) jest fakt, że w kalendarzu znajdą się zdjęcia wyłącznie osób czarnoskórych. Wśród nich znalazły się Naomi Campbell, Duckie Thot, Adwoa Aboah, Lupita N’yongo, RuPaul, Whoopi Goldberg, Sasha Lane, King Owusu i Alpha Dia. A także Sean Combs, znany także jako P. Diddy.

 

W tym przypadku w rolę Alicji wciela się pochodząca z Sudanu Południowego australijska modelka Duckie Thot:

 

 

Jeśli chodzi o Królową Kier, to jej rolę odegra aktor, wokalista, a przy okazji drag queen – RuPaul Charles:

 

 

Kalendarz rzecz jasna nie trafi do oficjalnej sprzedaży – firma Pirelli wyśle go jedynie swoim wybranym klientom.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska