Westworld po raz drugi – jest zwiastun!

2017-07-24
Westworld po raz drugi – jest zwiastun!

Podczas odbywającego się w San Diego Comic-Conu zaprezentowano zwiastun drugiego jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat.

Logo HBO to swoisty znak jakości, jeśli chodzi o seriale. Nie inaczej było w przypadku Westworld, który zdaniem wielu widzów nie ustępował pod względem jakości takim produkcjom, jak chociażby Gra o tron oraz Rodzina Soprano. Futurystyczny, osadzony w realiach Dzikiego Zachodu park rozrywki, który umożliwia swoim gościom spełnianie wszystkich, nawet najbardziej mrocznych i perwersyjnych fantazji trafił w gusta telewidzów – nikogo zatem nie dziwi, że podjęto decyzję o kontynuacji. I właśnie został zaprezentowany jej pierwszy zwiastun.

 

 

Na ekranie ponownie zobaczymy postaci, które wiodły prym w pierwszym sezonie Westworld. Wrócą między innymi Mężczyzna w czerni (w tej roli znakomity jak zawsze Ed Harris), Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood), Bernard Lowe (Jeffrey Wright) oraz prostytutka Maeve (Thandie Newton). Zwiastun nie zdradza natomiast, czy ponownie będzie nam dane zobaczyć twórcę całego parku i jedną z najważniejszych postaci w pierwszej serii, czyli Roberta Forda (Anthony Hopkins).

 

Drugi sezon Westworld trafi na ekrany telewizorów w 2018 roku, chociaż dokładna data nie została jeszcze podana.

 

foto: youtube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska