Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Kultowy Dziki Indyk w filmowych klimatach

2017-07-24
Kultowy Dziki Indyk w filmowych klimatach

Tego lata Wild Turkey, legendarna marka burbonu, promuje dobre kino. Marka została oficjalnym partnerem specjalnego cyklu „Kino Mocne” w ramach projektu Ulica Elektryków. Uczestnicy kina letniego mogą oglądać dedykowane pokazy filmowe w towarzystwie drinków na bazie tego amerykańskiego burbonu.

W sobotę, 8 lipca, wyemitowany został pierwszy film z cyklu Kino Mocne. Był nim Prawnik z Lincolna Brada Furmana. W roli głównej można było zobaczyć Matthew McConaughey’a, znanego nie tylko jako zdobywcę Oskara, ale od niedawna również jako ambasadora marki Wild Turkey.

 

Cykl "Kino Mocne by Wild Turkey" przedstawi różne oblicza męskości pokazane na przestrzeni kilku dekad. Amatorzy dobrego męskiego kina z wybitnymi kreacjami aktorskimi na pewno znajdą coś dla siebie, bo będzie co oglądać. Kolejne filmy z cyklu będą emitowane w każdy piątek o godzinie 20.00, aż do końca sierpnia.

 

Sala kinowa na pokazy filmowe, których partnerem jest Wild Turkey, została specjalnie zaaranżowana w klubie B90. Zaś po udanym seansie marka kultowego burbonu zaprasza na after party na Ulicy Elektryków i szklaneczkę Wild Turkey. Wstęp na wszystkie filmy jest bezpłatny i tylko dla osób pełnoletnich.

 

Marka Wild Turkey już nie pierwszy raz wchodzi w bliskie związki ze światem kinematografii. Na początku czerwca marka była partnerem jubileuszowej edycji Festiwalu Filmów Kultowych w Gdańsku. Innym przykładem związku Wild Turkey z kinem, jest globalny dyrektor kreatywny marki. W ubiegłym roku został nim Matthew McConaughey – kultowy, amerykański aktor, zdobywca Oskara i wielki miłośnik tego amerykańskiego trunku. Matthew, który jest znany z niezapomnianych, pełnych pasji ról w dziełach takich jak Witaj w klubie, Interstellar czy Detektyw, zafascynowany niezwykłą historią trzypokoleniowego klanu Russelów, stanął w ubiegłym roku po obu stronach kamery w specjalnych spotach marki. Jak sam wspomniał McConaughey, Marka Wild Turkey i jej historia są świadectwem niezwykłej determinacji, by postępować zgodnie z własnymi przekonaniami, niekiedy wbrew popularnym opiniom.

 

 

Wild Turkey to przykład prawdziwego burbonu rodem z Kentucky. Alkohol o blisko 150-letniej tradycji, powstaje w destylarni założonej w 1869 roku przez rodzinę Ripy, na wzgórzach zwanych Wild Turkey Hills w Lawrenceburgu. Wild Turkey jest wyjątkowym trunkiem, nie tylko ze względu na swoją wieloletnią tradycję, ale także proces wytwarzania i doskonałą recepturę. Swój szlachetny charakter zawdzięcza między innymi temu, że jest starzony minimum 6 lat i destylowany według najwyższych norm jakości. Z wyróżniającą go, zwiększoną zawartością procentową alkoholu, od lat cieszy się mocną pozycją wśród amerykańskich whiskey. Jego receptury od lat pilnuje legendarna rodzina Russellów.

 

Zapraszamy na Ulicę Elektryków do Gdańska!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska