Strefa męskiej pielęgnacji. Olejek Nanoil na zdrowe włosy i gęstą brodę

2017-07-25
Strefa męskiej pielęgnacji. Olejek Nanoil na zdrowe włosy i gęstą brodę

Pielęgnacja w męskim stylu ma być prosta i skuteczna. Jak mieć stylowy zarost i gęste włosy? Wystarczy zadbać o nie olejkiem do włosów. Zbyt często męska pielęgnacja ogranicza się do użycia szamponu i pójścia do fryzjera. Włosy, czyli także męski zarost, mimo że grubsze niż u kobiet, także potrzebują profesjonalnego wsparcia.

Nanoil to idealny kosmetyk – przyspiesza wzrost mocnych i zdrowych włosów, zagęszcza i hamuje łysienie i łupież a także pielęgnuję brodę. Jeden produkt do wielowymiarowej i skutecznej pielęgnacji włosów i skóry głowy, a także zarostu. Niezastąpiony, jeśli chodzi o pielęgnację trafioną w punkt i nie zajmującą dużo czasu. Wystarczy kilka kropli olejku użyte przed szybkim prysznicem, aby zadbać o siebie po męsku.

 

Jakie problemy z włosami mają mężczyźni?

Jedną z najpopularniejszych dolegliwości męskiej skóry głowy jest łupież. Bardzo często zwykły szampon przeciwłupieżowy nie wystarcza. Nieestetycznie osypujący się na marynarkę naskórek raz a dobrze można pokonać olejem wcieranym w skórę głowy przed prysznicem. Dobrej jakości olej taki jak Nanoil ograniczy także nadmierny łojotok i przetłuszczanie się włosów. Zadbana skóra głowy to dwukrotnie mniej problemów z wyglądem i znacząca oszczędność czasu.

 

Wiele zależy także od poziomu testosteronu, bo ze względu na jego niski poziom mężczyźni bardzo szybko łysieją i tracą włosy także na brodzie. Aż 2/3 mężczyzn dziedziczy łysienie androgenowe, jednak równie ważne jak geny są inne czynniki tj. stres, niewłaściwa pielęgnacja lub jej brak. Wzmacniające działanie naturalnych olejów to sposób na wygranie walki z zakolami. Sięgając po Nanoil możemy wyeliminować także przedwczesne siwienie włosów i przywrócić sobie kilka lat.

 

Czy olej do włosów może rozwiązać wszystkie problemy z włosami? Jak najbardziej, bo to jedyny kosmetyk, który działa po męsku. Odnajduje problem i rozwiązuje go wnikając do wnętrza włosów, zapewniając silne wsparcie i precyzyjne działanie. Nanoil to najskuteczniejsze narzędzie do naturalnej i profesjonalnej pielęgnacji włosów.

 

Z brodą ci do twarzy – jak dbać o zarost?

 

Męski zarost wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ale nie musi się ona różnić od tej stosowanej na włosy. Broda oraz wąsy to również włosy, o których nawilżenie, odżywienie i wzmocnienie trzeba dbać regularnie. Podobnie jak w przypadku włosów na głowie one także są wynikiem działania aktywnej formy testosteronu. Zdolność do zapuszczenia bujnego zarostu zależy od jakości i ilości tego hormonu, jednak wpływ mają nie tylko geny. Dużo częściej przerzedzona i szorstka broda jest efektem braku jakiejkolwiek pielęgnacji. Dbanie o siebie wcale nie musi być czasochłonne – wystarczy łatwy w użyciu olejek do włosów i brody.

 

Olejek do brody – czy jest potrzebny?

Najważniejszy kosmetyk dla mężczyzny to właśnie olejek do brody, czyli płynna definicja pielęgnacji dla brodaczy. Każdy facet powinien mieć przynajmniej jeden, ponieważ podczas zapuszczania zarostu spada produkcja sebum i skóra zaczyna wysychać. Olejek do brody zapewnia prawidłowe nawilżenie zarówno skóry twarzy, jak i znajdujących się na niej włosów. Zagęszcza zarost także w miejscach, w których jest go mniej. Ułatwia strzyżenie i stylizowanie brody oraz wąsów, które przy regularnej pielęgnacji olejkiem stają się bardziej zdyscyplinowane i miękkie.

 

Męska rzecz: olejek do włosów i brody Nanoil

Jaki olej wybrać? Charakterystyczna dla mężczyzn jest niska porowatość włosów, ponieważ są one z natury grubsze i mocniejsze. Wśród trzech olejków z serii to właśnie Nanoil do włosów niskoporowatych zaprojektowano również z myślą o prawdziwie męskiej pielęgnacji – szybkiej, skutecznej i trafiającej w punkt. Olej to najlepsze, po co może sięgnąć dbający o siebie facet.

 

Olejek do brody Nanoil pozwala w prosty i szybki sposób podkreślić swój zarost. Pielęgnacja brody nie musi być czasochłonna, a nawet najbardziej niesforny zarost da się ujarzmić mocą naturalnych olejów. Nanoil działa tak, jak oczekuje tego każdy mężczyzna.

 

Nanoil – stylowa pielęgnacja zarostu

– Przyspiesza wzrost wąsów i włosów na brodzie.

– Zagęszcza zarost, dzięki czemu jest pełny i wygląda lepiej.

– Zmiękcza i uelastycznia twarde i niesforne włosy.

– Zapobiega wypadaniu i siwieniu włosów na brodzie.

 

Olejki Nanoil to nowy wymiar pielęgnacji włosów. Również dla mężczyzn, którzy lubią innowacyjne i sprawdzone rozwiązania. Miliony kobiet nie mogą się mylić co do ich skuteczności. Połączenie naturalnych olejów, składników pielęgnujących i substancji przyspieszających wzrost włosów, o których więcej możesz przeczytać na stronie www.nanoil.pl, działa na korzyść męskiego wizerunku. To produkt najlepiej dopasowany do potrzeb, który odżywia i wzmacnia włosy, a także podkreśla naturalną moc zarostu.

 

fot. materiały promocyjne

 

Artykuł sponsorowany

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska