Tak odjechanej reklamy jeszcze nie widzieliście! Gucci i science fiction

2017-07-26
Tak odjechanej reklamy jeszcze nie widzieliście! Gucci i science fiction

Wczoraj (czyli 25 lipca 2017) firma Gucci zaprezentowała reklamę swojej kolekcji na jesień i zimę 2017. I wiecie co? To najbardziej odjechana i najfajniejsza reklama jaką widzieliśmy od bardzo dawna! Szczególnie spodoba się fanom klasycznych filmów science fiction.

 

Czołówka jak z Gwiezdnych Wojen (a propos: pamiętacie Sarę Jean Underwood przebraną za postaci z Gwiezdnych Wojen?), fragmenty jak ze Star Treka, potwór rodem z filmu Potwór z Czarnej Laguny. Zresztą nawiązania do różnych filmów można tu mnożyć – rozpoznanie wszystkich może być świetną zabawą dla pasjonatów kina science fiction. Efekt? Taki, że aż chciałoby się sięgnąć po nową kolekcję Gucciego. Brawa za kreatywność!

 

Właśnie – kreatywność. Zdecydowanie nie brakuje jej dyrektorowi – nomen omen – kreatywnemu firmy Alessandro Michele. Roboty, dinozaury, kosmici – czego tu nie ma! Nie wiemy. Wiemy za to, co jest: nieskrępowana zabawa konwencją i dużo filmowego smaku. A także ogromna dawka lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych w pigułce.

 

Reklamę wyreżyserował Glen Luchford, znany w świecie mody fotograf i reżyser. Gratulujemy inwencji, znajomości tematu i wyobraźni!

 

A wy oglądajcie! Po prostu.

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska