„Wataha” powraca – zwiastun i data premiery drugiego sezonu

2017-07-31
„Wataha” powraca – zwiastun i data premiery drugiego sezonu

Wiemy już, kiedy będziemy mogli śledzić dalszy ciąg historii Wiktora Rebrowa.

Pilot pierwszej serii „Watahy” przyciągnął przed telewizory około miliona widzów – a że mówimy o serialu, który emitowała stacja HBO, ten wynik tym bardziej należy docenić. Decyzja o kontynuacji nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy drugi sezon Watahy powróci na mały ekran – premiera została zaplanowana na 15 października 2017 roku. Ujawnienie daty premiery to jednak nie wszystko – stacja podzieliła się również zwiastunem swojej najnowszej produkcji:

 

 

Akcja drugiej serii Watahy ponownie będzie rozgrywać się w Bieszczadach, w pobliżu granicy polsko-ukraińskiej – cztery lata po historii znanej z pierwszego sezonu. Główny bohater pierwszej Watahy, czyli Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) nadal ukrywa się w dziczy, kontaktując się jedynie z dwójką najbliższych przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). W pobliżu granicy dochodzi do makabrycznej zbrodni – jej rozwiązaniem ma się zająć prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska).

 

Reżyserią drugiej serii zajmą się Kasia Adamik (odpowiedzialna między innymi za pierwszy sezon Watahy oraz Boisko bezdomnych) i Jan P. Matuszyński – reżyser dobrze przyjętej przez publiczność Ostatniej rodziny. Jeśli dodamy do tego piękne zdjęcia autorstwa Tomasza Augustynka, otrzymujemy gotowy przepis na dobre widowisko – miejmy nadzieję, że takie otrzymamy.

 

foto: youtube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska