Koniec z zaliczaniem dziewczyn na domówce – „House Party” usunięte ze Steama

2017-07-31
Koniec z zaliczaniem dziewczyn na domówce – „House Party” usunięte ze Steama

Gra „House Party”, w której trafialiśmy na tytułową domówkę i robiliśmy to, co zazwyczaj robi się na takich imprezach, została usunięta ze Steama, czyli najpopularniejszej platformy dla graczy na świecie.

Oprócz gier mainstreamowych, o których słyszeli nawet ci, którzy nie gustują w grach wideo, na Steamie możemy znaleźć mnóstwo gier pochodzących od małych, niezależnych producentów. Ich pomysłem na zaistnienie najczęściej jest kontrowersja – i dokładnie tak jest w grze House Party autorstwa studia Eek! Games.
House Party umożliwia bowiem wybranie się na domówkę jedną z wybranych postaci. Chociaż każda z nich ma własną osobowość i zestaw zadań do wykonania, to generalnie większość z nich sprowadza się do tego samego – zadaniem gracza jest picie alkoholu, bójki z innymi uczestnikami imprezy oraz rzecz jasna nakłanianie spotkanych dziewczyn do seksu.

 

I właśnie ta ostatnia cecha sprawiła, że House Party zostało usunięte ze Steama. Administratorzy serwisu uznali bowiem, że gra nosi znamiona produkcji pornograficznej i produkcja Eek! Games wyleciała z serwisu. Zanim tak się stało, zdążyło ją zakupić ponad 27 tysięcy graczy.

 

Jeśli produkcja was zainteresowała, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją przetestować – pomimo usunięcia ze Steama, pobranie jej bezpośrednio ze strony producenta nadal jest możliwe. Twórcy gry nie określili kwoty, za jaką można ją kupić – wszystko zależy od samego gracza.

 

foto: youtube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska