Takiego power banka jeszcze nie widzieliście!

2017-08-03
Takiego power banka jeszcze nie widzieliście!

Mężczyźni lubią zabawki – o tym wiemy nie od dziś. Czasami zabawki to gadżety, a czasami... to po prostu zabawki. Ta tutaj jest jednym i drugim naraz.

Firma Hasbro na początku września ma zamiar zorganizować pierwszy HasCon, podczas którego... będzie się chwalić. Szumne zapowiedzi głoszą, że trochę fajnych zabawek wtedy zaprezentuje, by wymienić choćby figurki z Gwiezdnych Wojen czy komiksów Marvela. My jednak mamy innego faworyta.

 

A jest nim ten, którego widzicie na zdjęciu – Optimus Prime, najważniejszy z Transformersów. Czyli po prostu świetna zabawka dla wszystkich dużych chłopców. Ale w razie, gdyby jakaś kobieta marudziła: „po co ci ta zabawka, chyba już do reszty zwariowałeś, nie masz na co wydawać pieniędzy?”, mamy dobrą wiadomość. Otóż taki Optimus jak najbardziej ma zastosowanie praktyczne. Jest power bankiem. Dodajmy, że chyba najlepiej wyglądającym power bankiem jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Nawet jeśli nie jest rekordzistą pod względem pojemności – 6500 mAh.

 

Kabel i odpowiednie złącza są oczywiście dołączone do zestawu. A jako bonus – i jeśli nie wystarczy wam tylko jedno zastosowanie praktyczne – Optimus od Hasbro ma jeszcze zmontowaną LED-ową latarkę. No to dobrej zabawy, panowie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska