mother! – zwiastun nowego filmu Darrena Aronofsky’ego

2017-08-08
mother! – zwiastun nowego filmu Darrena Aronofsky’ego

Darren Aronofsky tym razem postanowił nas solidnie przestraszyć.

Propozycja na 2017 rok oryginalnego reżysera (znanego z takich dzieł jak chociażby Requiem dla snu, Czarny łabędź oraz Zapaśnik) to horror pod tytułem mother! I chociaż jego zwiastun trwa około dwóch minut, to nie zdradza zbyt wiele jeśli chodzi o fabułę. Do domu, w którym mieszka szczęśliwe małżeństwo głównych bohaterów (filmowe imiona Jennifer Lawrence i Javiera Bardema nie zostały jeszcze zdradzone) trafiają niespodziewani i zarazem nieproszeni goście – w ich role wcielają się Ed Harris i Michelle Pfeiffer. I jak to w horrorach bywa, wkrótce zaczynają się dziać dziwne rzeczy…

 

 

Obsada filmu prezentuje się imponująco – wymienieni wyżej aktorzy rzadko schodzą poniżej swojego solidnego poziomu, a oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Domnhalla i Briana Gleesonów, Stephena McHattiego i Kristen Wiig. Darren Aronofsky jest nie tylko reżyserem obrazu, ale także autorem scenariusza. Oprawa muzyczna jest z kolei dziełem Jóhanna Jóhannssona.

 

Amerykańska premiera filmu została zaplanowana na 15 września 2017 roku. Do polskich kin mother! trafi ponad półtora miesiąca później – 3 listopada.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska