Solid Gray – futurystyczny plecak z aluminium

2017-08-08
Solid Gray – futurystyczny plecak z aluminium

Tego plecaka nie pomalujesz.

Na rynku nie brakuje plecaków, które gwarantują solidną ochronę przenoszonych w nich przedmiotów. Ale o ile przeciętny użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie w standardowej ofercie, to jednak nie brakuje ludzi bardziej wymagających – takich, którzy muszą mieć stuprocentową pewność, że ich komputerowi, tabletowi lubi innemu urządzeniu nie przydarzy się żadna nieprzyjemna przygoda podczas transportu.

 

 

Dla takich właśnie ludzi (oraz rzecz jasna tych, którzy uwielbiają gadżety i nowinki technologiczne) powstał plecak Solid Gray. Trzeba przyznać, że trudno będzie go pomylić z jakimkolwiek innym. Materiałem, który posłużył do jego stworzenia jest kompozyt aluminiowo-polimerowy, dzięki któremu plecak jest nie tylko odporny na wszelakie uszkodzenia mechaniczne, ale także niezwykle lekki i cienki. Oraz rzecz jasna wygląda tak, jakby był na wyposażeniu astronautów, szykujących się do misji kosmicznej. Wnętrze plecaka jest oczywiście wyłożone miękkimi poduszkami, które zabezpieczają cenne sprzęty przed uszkodzeniem.

 

 

A jak prezentuje się cena? Cóż, biorąc pod uwagę użytą technologię oraz niecodzienny wygląd plecaka, można się spodziewać, że tanio nie będzie. I rzeczywiście – żeby stać się właścicielem Solid Graya, trzeba wysupłać z portfela kwotę 680 euro.

 

 

foto: materiały producenta

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska