Zlatan Ibrahimovic będzie walczył w kosmosie

2017-08-09
Zlatan Ibrahimovic będzie walczył w kosmosie

Trzeba przyznać, że żaden piłkarz nie nadaje się na superbohatera tak, jak szwedzki napastnik.

Ibrahimovic obecnie przebywa na przymusowych wakacjach od piłki na skutek urazu, którego nabawił się w poprzednim sezonie. Zawodnik nie zajmuje się jednak wyłącznie rehabilitacją – niebawem będzie można bowiem zagrać w grę Zlatan Legends. Nie będzie to jednak gra piłkarska – szwedzki napastnik będzie bowiem głównym bohaterem „pełnej akcji, dynamicznej mobilnej produkcji z akcją w kosmosie”. I jeśli jakiegoś piłkarza mielibyśmy sobie wyobrażać jako gościa walczącego z kosmitami lub innymi zagrożeniami z innych planet, to właśnie Zlatana. Ewentualnie Mario Balotellego. A tak prezentuje się zwiastun Zlatan Legends:

 

 

Trailer prezentuje się interesująco, chociaż mamy wątpliwości czy podobieństwo do znanego z komiksów i filmów Marvela Iron Mana nie jest jednak zbyt duże. Tak czy inaczej, Zlatan z pewnością nie boi się pozwów sądowych – to one boją się jego. Tak, jak wszystko inne we wszechświecie. Za produkcję gry odpowiedzialne jest szwedzkie studio Isbit Games, którego piłkarz jest współwłaścicielem. Zlatan Legends w pierwszej kolejności trafi na urządzenia z systemem iOS – premiera została zaplanowana na 17 sierpnia. Nieco później gra trafi również na sprzęty z Androidem.

 

W sezonie 206/2017 w prowadzonym przez Jose Mourinho Manchesterze United Szwed rozegrał 46 meczów, strzelił 28 goli i zaliczył 10 asyst. Byłoby ich zapewne więcej, gdyby nie kontuzja, której zawodnik nabawił się w meczu z Anderlechtem. Obecnie pozostaje bez klubu, chociaż mówi się, że gdy rehabilitacja dobiegnie końca, Zlatan powróci do „Czerwonych Diabłów”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska